Datová komunikace a uživatelské rozhraní

Prostřednictvím našich informačních systémů spolu denně komunikují desítky firem se svými zákazníky. Zajišťujeme elektronickou komunikaci mezi partnery pomocí standardizovaných protokolů (např. EDI), rozšířené EdiWheel i podle individuálních specifikací jednotlivých stran pro výmenu ve formátech JSON a XML, u objemných souborů v CSV nebo XLS.

Naši uživatelé většinou o výměně dat na pozadí nevědí, většina z nich využívá intuitivní rozhraní webových aplikací, které jim usnadňují práci a jsou uzpůsobeny na míru praxi. 

Naše řešení najdete v restauracích, hospodách, bistrech, dílnách a servisech, u členů značkových sítí výrobců, stejně jako v začínajících právních kancelářích, drobných i větších společnostech i u známých firem. Pomáháme dělat věci jinak tak, aby doopravdy pomáhala. Zkuste si to.

Další

Kontakt na firmy se kterými spolupracujeme, rádi poskytneme na vyžádání.

Společnost Evymo s.r.o., vedená u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 194373, IČ: 243 08 617, DIČ: CZ24308617, je jako řízená osoba součástí koncernu řízeného Singularis Private Trust, svěřenský fond, jako řídící osobou. Toto oznámení je činěno v souladu s ustanovením § 79 odst. 3 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních korporacích, v platném znění. Jsme plátci DPH. Bankovní spojení Fio Banka a.s., číslo účtu 2800266893/2010.